kiremit

Clay Tech’in Tuğla ve Kiremit endüstrisi için sunduğu çözümler

Clay Tech’in  çimento endüstrisi için sunduğu çözümler

Clay Tech’in  maden endüstrisi için sunduğu çözümler

BİZ NE YAPIYORUZ  ?

Yaşar Okumuş Mühendislik Makine İmalat Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. 30 yıllık makine üretim ve anahtar teslim endüstriyel tesis kurulum tecrübesi ile kurulmuştur. Firmamızın isim babası da olan Makine Yüksek Mühendisi Yaşar Okumuş (1950-2008) Lisans ve Master eğitimini Berlin Teknik Üniversitesinde tamamlamıştır.   Firmamıza kazandırdığı yüksek kalite hedefi ile sektörde en mukavemetli makineler imal etmekteyiz. Hedefimiz daima yüksek kalite, yüksek verimlilik olup, tasarımlarımızda Alman teknolojilerin öncülüğü yer almaktadır. Clay Tech markası ile  Tuğla ve kiremit endüstrisinde, hazır beton tesislerine,  çimento endüstrisinde, çeşitli maden sektörlerinde (taş,kömür, bentonit, vermikülit, altın, tuz ) ve liman endüstrilerine makine ve ekipman imalatı yapmaktadır. Aynı zamanda anahtar teslim  tuğla fabrikası ve beton santralleri üretebilmektedir.

Clay Tech Tuğla ve Kiremit Endüstrisi için gerek anahtar teslim gerekse parça bazında 30 yıllık tecrübesi ile hizmet vermektedir.

Claytech Çimento Endüstrisi için Kırma Sistemeleri , Konveyor Sistemler ve özel siparişlere göre gerek tasarım gerekse imalat hizmeti vermektedir.

Özel Tasarımlar

Clay Tech tasarım ve mühendislik ekibi ile ihtiyacınıza özel çözümler üretebilmektedir.

Bize E-posta Gönder : sales@claytech.com.tr

error: Content is protected !!