WOBBLER

         Özellikle beslenmesi zor; ıslak, çamurlu ve yapışkan malzemeler söz konusu olduğunda tercih edilen wobbler besleyiciler, çamura bağlı tıkanıklıklardan kaynaklanan besleme sorunlarını önleyerek maksimum tesis verimini garanti eder. Dönen eliptik/üçgen disklerin sayesinde malzeme öne doğru ilerlerken küçük ebatlı olanların ayrılmasını ve düzenli bir besleme hızını sağlar.

         Ocaktan gelen yüksek nemli ve yapışkan tüvenan malzemenin, titreşimli besleyicilerde ve ızgaralı eleklerde yol açtığı tıkanmalar nedeniyle oluşan verim kaybı, ana kırıcılarda meydana getirdiği yoğunluk, Wobbler besleyicilerle bertaraf edilmiştir. 

         Kendi kendini temizleyebilen diskli eliptik veya dairesel miller, birbirlerine senkronize olarak dönmekte ve ana kırıcıya girmesi istenmeyen ince malzemeler, çamur parçaları ve atık malzemeler tasarımda belirlenen açıklık boyunca yerçekimi etkisiyle aşağı düşmektedir.  

         Titreşimsiz, sessiz ve düşük enerji tüketimi ile iş güvenliği ve çevre risklerini de azaltan Wobbler Besleyici, uzun disk ömrü ve uzun servis ömrü sayesinde özellikle yüksek nemli ve yapışkan tüvenan malzemelerin problemsiz olarak beslenmesini sağlar.

error: Content is protected !!