HELEZON KONVEYÖR

Helezon konveyör, katı akışkan malzemelerin beslenmesi, taşınması ve dozajlanması amacı ile farklı sektörlerde kullanılabilmektedir. Standart olarak boru tipi, U tipi üretilmektedir. Bunlara ek olarak farklı sektörler ve müşteri taleplerine uygun olarak özel üretimler de yapılmaktadır. Uygulamaya ve talebe göre sektöre uygun olarak; paslanmaz, aşınmaya karşı özel kaplamalı ve benzeri pek çok helis opsiyonu bulunmaktadır. Firmamızda üretilen helezon konveyörlerde kullanılan helislerin üretim teknolojileri ve malzeme özellikleri sayesinde çok daha uzun ömür ve dayanıklılık sunulmaktadır.

Ürünün tasarımıyla ilgili olarak, helezon konveyör bir vida kanalı ve bir vida içerir. Vidalı kanal dişli bir motoru kapsar. Bunları yatay olarak veya hafif bir eğimle kullanmak mümkündür. Üstelik birçok modern endüstri bunları gıda atığı, talaş, agrega, tahıl taneleri, hayvan yemi, kazan külü, belediye katı atıkları vb. yarı katı malzemeleri taşımak için kullanır.

Helezon Konveyör Kullanmanın Avantajları Nelerdir ?

  • Serbest akışlı kuru ila yarı sıvı dökme malzemeleri taşımak için ideal,
  • Kemer, havadar veya aeromekanik gibi diğer transfer cihazlarına kıyasla uygun maliyetli,
  • Çoklu giriş ve boşaltma tesislerini kullanarak dökme malzemeleri verimli bir şekilde dağıtır,
  • Tozlu, aşındırıcı veya güvenli olmayan ortamlar için tamamen kapalı,
  • Dayanıklı malzemeler nedeniyle makinenin kullanım ömrü uzundur.

Neden Clay Tech ?

Clay Tech dünyada kil sanayi makineleri sektöründe büyük bir şirkettir. Aynı şekilde Clay Tech, üstün teknolojik altyapıya ve 30 yıllık tecrübeye sahip nitelikli personele sahiptir. Clay Tech sağladığı ekonomik çözümlere göre daima en uygun fiyatlarla yüksek kaliteli makineler sunmaktadır.

Enerji tasarruflu makineleri sayesinde müşterilerinin maliyetine önemli katkılar sağlıyor.

Güçlü finansal yapısı ve geliştirdiği ekonomik çözümler sayesinde müşterilerine her zaman en üst kalite seviyesindeki makineleri en uygun fiyatlarda sunmaktadır.

Sektöre yenilik getirmek, tasarlamak ve son teknolojiye ayak uydurmak için AR-GE faaliyetlerini yaklaşık 30 yıldır sürekli geliştirmektedir.

Clay Tech araştırma ve geliştirme çalışmaları sayesinde teknolojideki tüm yenilikleri ürünlerine kazandırmaktadır.

Enerji tasarrufu sağlayan makineleri sayesinde müşterilerinin maliyetlerine ciddi katkılar sağlamaktadır.

Ayrıca her zaman hızlı servis hedefinde olup, müşterilerin ihtiyaçlarına en kısa sürede cevap verebilecek şekilde çalışmaktadır.

daha fazla bilgi edinmek isterseniz aşağıdaki iletişim formumuzu doldurursanız , size en kısa sürede ulaşırız.

error: Content is protected !!